Velkoobchod

Stálým odběratelům nabízíme velkoobchodní spolupráci v oblasti nabízeného sortimentu i dalšího zboží. Nakupujte za výhodnější ceny, získejte expresní dopravu zdarma, možnost platby fakturou se splatností, individuální platební podmínky a mnoho dalšího. Výše slevy se mění na základě sumy již odebraného zboží.

Dovoz a clo

S rostoucím počtem individuálního dovozu narůstají také náklady na dopravu, celní služby a zejména také časová náročnost na dovoz zboží. Celní a daňové předpisy se Vám mohou zdát jako nesrozumitelné a velmi obsáhlé a při jejich nedostatečné znalosti se snadno vystavíte potenciálním problémům s Finanční nebo Celní správou. Většina čínských dodavatelů také nerozumí a nerespektuje celní předpisy a tím způsobují problémy, které mohou vést až ke zbytečným pokutám a musíte je následně náročně řešit. Pokud často tyto situace řešíte, přenechte dovoz nám, vše za Vás vyřídíme a zboží dodáme s českými doklady rovnou k Vám. Zjednodušíte si práci, následné zaúčtování dokladů a získáte spoustu času na Váš obchod nebo výrobu.

Umíme nabídnout výhodné ceny přepravy po moři nebo letecky a jsme schopni zabezpečit potřebnou transportní kapacitu v letadle.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit na kontaktech uvedených dole na stránce.