L3DT Laserová gravírka/řezačka, 17x20 cm, 2,5W, černá, stavebnice, GRAVI17202500

Stavebnice přenosné laserové gravírky 2,5W s dotykovým displejem

4 199,00 Kč
S DPH
Počet
Na skladě není dostatek produktů

Přenosná laserová gravírka/řezačka s pracovní plochou 17x20cm je šikovným pomocníkem při gravírování a řezání lehkých materiálů jako je papír, karton, plast, kůže, rohovina, bambus, balza, překližka a pod.

Výkonný 2,5W laser modré barvy (445nm) zvládne nejen gravírování materiálů jako je papír, umožňuje také řezání balzových plátů, překližky a plastů do tloušťky 3 mm (opakovaným průchodem). 

Gravírka je vybavena univerzální OpenSource řídící jednotkou MKS DLC v2.0, která umožňuje další vývoj a změny.

2,8" dotykový displej a čtečka SD karet umožňuje také offline práci.

Součást balení

Sada pro stavbu konstrukce gravírky (hliníkové profily, spojovací materiál, plastové díly)

Řídící jednotka MKS DLC v2.0 s 2,8" dotykovým displejem a čtečkou karet.

Propojovací kabely

Krokové motory

Modul laseru 2500mW, 445 nm (modrá barva)

Napájecí zdroj

Technická specifikace

Rozměry: 41 x 34,5 x 15 cm
Gravírovací plocha: 17 x 20 cm
Výkon laseru: 2500 mW
Vlnová délka laseru: 445 nm (viditelné spektrum, modrá barva)
Přesnost pozicování: 0,01 mm
Řídící jednotka: MKS DLC v2.0 (open source)
Podporovaný sw: Benbox, GRBL a další
Materiály vhodné pro gravírování: papír, karton, plast, kůže, rohovina, bambus, balza, překližka apod.
Materiály vhodné pro řezání: papír, karton, plast, kůže, bambus, dřevo, balza, překližka. Podle druhu materiálu lze řezat do tloušťky cca 4 mm.

Bezpečnostní upozornění

Pozor! Jedná se o výkonné laserové zařízení bezpečnostní třídy 4, které může způsobit vážné a trvalé poškození nebo úplnou ztrátu zraku, popálení a jiné úrazy, případně také smrt. 

S tímto zařízením nesmí pracovat děti bez dozoru odpovědné dospělé osoby. Při pobytu v místě aktivního zařízení vždy používejte ochranné brýle pro daný typ laseru. 

I odražený paprsek na vzdálenost několika metrů může způsobit trvalou slepotu!

Nikdy se nedívejte do laseru, a to ani s ochrannými brýlemi. Poškození zraku přímým pohledem do laseru ochranné brýle nezabrání. 

Zařízení nikdy nenechávejte pracovat bez dozoru a po ukončení práce zařízení vypněte hlavním vypínačem, případně jej odpojte od zdroje napájení. 

Laserový paprsek i jeho odraz může způsobit vznícení některých materiálu a hrozí vznik požáru a popálení. Při provozu zařízení může docházet ke generování kouře a zplodin z opracovávaného materiálu, proto vždy pracujte v dobře větraném prostoru. Ujistěte se také, že nemůže dojít ke spuštění požárního poplachu nebo hasícího systému.

Laser nikdy nepoužívejte jako ukazovátko, nesviťte na osoby, zvířata, automobily ani letadla. Hrozí vážná zranění, těžké nehody a smrt. Takovýto čin i ve stadiu pokusu je považován za trestný čin obecného ohrožení nebo terorismu a může být potrestán odnětím svobody od jednoho roku až po výjimečný trest.

GRAVI17202500