• na dotaz

Geeetech MeCreator 2 box, 800-001-0463

MeCreator 2 je nová sestavená stolní 3D tiskárna s boxovou konstrukcí
12 359,00 Kč
S DPH
Počet
na dotaz

MeCreator 2 je nová stolní 3D tiskárna s polootevřeným krabicovým designem a tiskovým prostorem o rozměru 160x160x160mm. Je optimalizována a vylepšena na základě předchozího modelu MeCreator. MeCreator 2 přináší další zajímavé funkce.

 

Řídicí deska a napájecí zdroj jsou skryty ve spodní části tiskárny, jsou kompaktní a poskytují jak stabilní podporu pro tisk, tak i Vaši bezpečnost. Upgradovaný hardware a optimalizovaný firmware vám přinese skvělý výsledek tisku. Přesnost tisku je až 0,05 mm a přesnost polohování je až 0,05 mm v osách X / Y a 0,02 mm v ose Z.

Pokud jde o tiskový materiál, MeCreator 2 podporuje různé tiskové materiály včetně ABS, PLA, flexibilního PLA a dřevo-polymeru. MeCreator 2 je navíc vybaven displejem LCD2004, který umožňuje samostatný tisk pomocí SD karty.
Stejně jako MeCreator, je i MeCreator 2 dodávám kompletně smontován, což vám ušetří problémy při montáži. Kupte si MeCreator 2 nyní a vkročte do nádherného světa 3D tisku! 

Funkce:

1. Bezpečný, stabilní a prostorově efektivní

Vysoce kvalitní ocelový podstavec činí tiskárnu pevnou a odolnou, stejně jako vzhledově atraktivní. Hlavní deska a napájecí zdroj jsou umístěny na spodní straně tiskárny, zajišťují bezpečnost a efektivně využívají spodní prostor. Toto řešení snižuje těžiště tiskárny a poskytuje stabilní podporu tisku. Polootevřený design tiskárny vám poskytuje dostatečnou ochranu a současně umožňuje různé pohledy při sledování průběhu tisku.

2. Vysoce výkonná řídící jednotka

Řídící jednotka GT2560B je námi vyvinutá jednotka pro ovládání 3D tiskáren. Srdcem je mikroprocesor ATmega2560. Se svou 256kB pamětí a 16MHz frekvencí jádra poskytuje GT2560B výborný výkon pro dosažení vysoké efektivity tisku pomocí MeCreator 2.

3. Vynikající extruder MK8

MeCreator 2 je dodáván s vylepšeným extruderem MK8, jehož podávací zařízení používá dvojitý V-design, který zajišťuje stabilní a konstantní podávání. Tepelně odolná PTFE trubička v tiskové hlavě zajišťuje plynulé podávání a pomáhá zabraňovat problémům s blokováním tiskového materiálu díky své vlastní mazivosti. Přesná mosazná tryska zajišťuje přesné vytlačování a dosahuje vynikající kvality tisku.

4. Vyšší přesnost pohybu osy Z

Osu Z tvoří velmi přesný vodicí šroub, který je schopen převést rotační pohyb na pohyb lineární. Má vysokou přesnost a účinnost. Díky schopnosti provádět přesné mikropohyby je kvalita tisku vysoká a svou konstrukcí odolává i vysokorychlostnímu pohybu pro zajištění vysoké rychlosti tisku.

5. Lepší přilnavost k vyhřívané podložce

Tisková podložka je vyrobena z vysoce kvalitní desky z hliníkové slitiny a vynikající tepelné vrstvy, která může být vyhřívána až na 110 ° C. Díky tomu je zajištěna lepší přilnavost vlákna, která zabrání deformaci první vrstvy, což se projeví v lepší kvalitě tisku.

6. Podpora různých tiskových strun

Upgradovaný hardware a optimalizovaný firmware MeCreator 2 umožňuje použití různých tiskových strun včetně ABS, PLA, flexibilního PLA a vlákna ze dřevo-polymeru. Poskytuje Vám tím širokou škálu možností pro různé potřeby tisku.

7. Větší tiskový prostor

Ve srovnání s tiskovým prostorem Mecreator 150x150x125 mm, byl tiskový prostor Mecreator 2 zvětšen na 160x160x160mm. Můžete tisknout více druhů modelů s větším objemem.

8. Podpora různých 3D softwarů tiskárny

MeCreator 2 podporuje většinu populárních softwarů pro ovládání 3D tiskáren včetně Repetier Host, Printrun a Simplify3D a podporuje software pro plátkování jako Cura a Slic3r s intuitivním designem uživatelského rozhraní a jednoduchou obsluhou. Tiskárnu můžete snadno používat, i když jste začátečník.

9. Podpora SD karty pro off-line tisk

MeCreator 2 využívá LCD2004 displej, na kterém je jasně zobrazen podrobný stav tisku. Navíc je zde k dispozici slot pro paměťovou SD kartu, čímž dokáže MeCreator 2 snadno realizovat off-line tisk. To vám umožní tisknout bez připojení MeCreator 2 k počítači a pomůže vám vyhnout se případnému problému přerušení tisku způsobenému poruchou počítačového systému.

10. Vestavěné LED světlo

Uvnitř tiskárny je LED pásek, který vydává modré světlo a přináší tak jasný pohled na model, který se tiskne i při nedostatečném okolním osvětlení. Intenzitu vnitřního osvětlení můžete nastavit dle svých potřeb.

11. Široká možnost využití

3D technologii tisku lze využít v široké škále oblastí, včetně průmyslové výroby, projektování, výroby strojních součástí, modelování, stavebnictví, umění a kultuře, výuky, archeologie, výroby hraček a tak dále. Povolte uzdu své fantazii a 3D tisk vám přinese nekonečná překvapení.

12. Ochrání Vás před potížemi při montáži

MeCreator 2 je dodáván kompletně smontován a jeho funkčnost je námi před odesláním testována. Můžete začít tisknout ihned po vybalení z krabice. Ve srovnání se stavebnicí 3D tiskárny Vám MeCreator 2 ušetří problémy při montáži. MeCreator 2 je velmi vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené uživatele.

Specifikace:

Technologie tisku: FDM

Maximální tisknutelná plocha: 160x160x160 mm

Přesnost tisku: 0.05 mm

Přesnost pozicování: X/Y 0.05 mm, Z 0.02 mm

Rychlost tisku: 60-80 mm/s

Průměr tiskové struny: 1,75 mm

Průměr trysky: 0,4 mm (volitelně 0,2 - 0,5)

Počet extruderů: 1 x MK8

Počet hotendů: 1 x 12V 40W

Počet trysek: 1 x 0,4 mm

Maximální teplota hotendu: cca 240°C

Typ tiskové struny: PLA/ABS/flexibilní PLA, dřevo-polymer, nylon, TPE

USB: ano

Přímý tisk z PC: ano

Offline tisk z SD: ano

Wifi: volitelně

Auto-leveling: volitelně

Chlazení objektu: pasivní/volitelně aktivní

Software:

Operační systém: Windows/Mac/Linux

Ovládací sw: Repetier-HostPrintrunEasy Print

Formát souboru pro offline tisk: .STL, G-code

Teplota:

Maximální teplota tiskové podložky: cca 110°C

Maximální teplota hotendu: cca 240°C

Napájení:

Zdroj: AC220V - DC12V/15A

Konstrukce:

Ocelový plech

Tisková platforma: topná podložka z hliníkové slitiny

osy XY: ocel

osa Z: vodící trapézová tyč

Krokové motory: úhel kroku 1,8°, 1/16 mikro-krokování

Konstrukční model: Reprap, opensource

Rozměry:

32x32x36 cm

Balení: 46x46x41 cm

Hmotnost: 9 kg

Transportní hmotnost: 17,5 kg

Výrobce:

Shenzen Getech Inc.

800-001-0463

Parametry

Technologie tisku
3D
Tiskový materiál
PLA, flexibilní PLA, ABS, dřevo-polymer, nylon
Maximální formát tisku
16x16x16
Počet extruderů
1
Počet trysek
1
Průměr trysky
0,4
Maximální teplota extruderu
240
Maximální teplota podložky
110
Čtečka karet
Ano
USB
Ano
Wi-Fi
Volitelně
Bluetooth
Ne
Kryt
Ne
Transportní hmotnost
17 kg
Transportní rozměr
46x46x41cm
Vícebarevný tisk
Ne
3D tiskárny
Ano