Smyslem tohoto návodu je přinést Vám základní informace o nastavení a používání 3D tiskárny. Tento návod prosím berte jako doplněk k manuálu k tiskárně. Vždy se primárně řiďte návodem k tiskárně, a to jak montážním návodem, tak i návodem k použití. Protože jsou však některé návody příliš strohé a informací dostupných na internetu v českém jazyce jako šafránu, rozhodl jsem sepsat pro Vás tuto příručku začínajícího tiskaře. Kromě informací zde obsažených můžete také čerpat na našem webu www.levne3dtiskarny.cz, který postupně rozšiřujeme a doplňujeme o další a další informace.

V neposlední řadě se s prosbou o pomoc či radu můžete také obrátit na náš zákaznický servis a je nám úplně jedno, jestli jste u nás nakoupili za deset tisíc, za stovku nebo nákup teprve zvažujete.

U 3D tisku platí asi ještě víc než kde jinde, že není otázkou, jestli se něco pokazí, ale kdy. Proto vězte, že dokonalý 3D tisk nevyžaduje jen nemalé finanční náklady, ale také spoustu času, učení se, zkoušení a dlouhé metry vyhozeného filamentu. Čím více se toho o 3D tisku dozvíte, tím levnější může být Vaše tiskárna. Naše stavebnice a tiskárny Vám pomohou se seznámit s 3D tiskem, naučíte se, jak 3D tisk vlastně funguje a co všechno obnáší. Začátky někdy bývají náročné, ale když se obrníte trpělivostí, nevzdáte se při nějakém tom neúspěchu a budete dále zkoušet tak nakonec zjistíte, že na tom 3D tisku vlastně nic složitého není a odměnou Vám budou pěkné a originální výrobky.

Za tým www.levne3dtiskarny.cz Vám přeji hodně úspěchů a mnoho skvělých výrobků.

Kompletní návod stahujte v PDF zde.