O nás - kdo jsme

Vymýšlíme, předáváme, vyrábíme, prodáváme.

Již od malička mne bavilo věci rozebírat, zkoumat, jak fungují, skládat a opravovat. Tato dětská hra přerostla v hru dospěláckou a z koníčku se stal kůň a následně zaměstnání. Ne vždy však zaměstnavatel může přijímat vše, co jsme ochotni a schopní nabízet, proto jsem se vrhl do světa podnikání.

Nabízím poradenství, prodej a servis v oblasti počítačů, elektroniky a elektronických částí a součástí. Programuji na zakázku, učím.

Nyní rozšiřuji své portfolio o 3D tisk, ve kterém je, dle mého názoru, obrovský potenciál. Rád bych tento kousek techniky přinesl mezi bastlíře, domácí kutily, mezi všechny ty "velké kluky", kteří si, stejně jako já, pořád ještě rádi hrají, ale zatím nákup či stavbu tiskárny odkládali ať už z důvodu horší dostupnosti nebo přehnaných finančních nároků.

Za ceny, které v mém eshopu najdete, si i Vy tiskárnu můžete dovolit. A pokud náhodou ne, zavolejte, domluvíme se na možnosti financování. 

Nechci být pouhým prodejcem, proto na stránkách naleznete užitečné rady a tipy při výběru, stavbě i používání. Pokud informace, které hledáte náhodou nenajdete, je možné, že se teprve připravují. V takovém případě neváhejte a zeptejte se pomocí kontaktního formuláře, emailu či telefonu. Odpovím Vám co nejdříve.

Závěrem Vám děkuji za projevenou důvěru a věřím, že si svou novou tiskárnu užijete.

Přeji Vám hezkou zábavu

Peter Lukács